ما چی کار می کنیم؟

مرکز تولید محتوا و تبلیغات دیجیتال و برنامه نویسی تحت انواع دستگاه ها دیجی نوآ با استفاده از تخصص تیم جوان خود و ترکیب عناصر دانش ، هنر و تجربه ، بعنوان واحدتولید رسانه و انواع محتوا ، بسیاری از کسب و کارها و برندهای کشور را همیاری میکند.

ساخت انیمیشن طنز

ما در دیجی نوآ همه آنچه شما در کسب و کار خود بر بستر بازاریابی دیجیتال برای حرکت صحیح و رونق بخشیدن در حرفه ای خود دارید را تولید و پیاده سازی میکنیم.

طراحی وب

طراحی سایت یعنی طراحی که میخواهید بوسیله آن اطلاعات یا خدماتی را در شبکه گسترده جهانی یا همان اینترنت یا هر شبکه محلی دیگری قرار دهید که مستلزم دانش کافی در این زمینه می باشد.

طراحی اپلیکیشن

با توجه به آمار هایی که گفته شد، شما هم با داشتن یک اپلیکیشن موبایل، این امکان را به همه می دهید، تا بتوانند شما را رسد کنند.

طراحی موشن گرافیک

موشن گرافیک را می‌توان به‌طور خلاصه طراحی‌های گرافیکی متحرک تعریف کرد.

درباره ما

ما در دیجی نوآ در تلاشیم تا تجربیات خود را در دیجیتال مارکتینگ در اختیار هم وطن های عزیز بگذاریم تا در رشد اقتصادی جامعه و کسب و کار خود استفاده و جامعه ایی بهتر در رشد اقتصادی و درآمد زایی داشته باشیم.

همچنین ما در راستای فرهنگ سازی بهتر در جامعه دست بر تولید محتوای دیجیتالی همچون انیمیشن های در قالب طنزتلخ زده ایم تا برهنگ سازی بهتر در جامعه نقشی داشته باشیم و برای فردای بهتر تلاش میکنیم.