طراحی سایت در نجف آباد

بسیاری از افراد در جامعه هستند که از اهمیت بسیار بالای راه اندازی کسب و کار در اینترنت مطلع میباشند ، اما برای پیدا کردن شخصی مطمئن و حرفه ایی در زمینه برنامه نویسی و کسب و کار اینترنتی دچار مشکل میشوند ، اما شرکت دیجی نوا ، این عمل را برای شما عزیزان بسیار ساده کرده و میتوانید پس از راه اندازی پروژه طراحی سایت در نجف آباد ، هرگونه وبسایت با هر ماژول و هر طراحی خاصی که مد نظر داشته باشید را از ما بخواهید .

تیم کسب و کار اینترنتی کابین وب شامل بهترین برنامه نویسان و طراحان وبسایت میباشد ، فقط کافیست تا نیاز خود را به ما بگویید ، پس از آن شاهد بهترین کیفیت و حرفه ایی ترین کار خواهید بود ، پروژه طراحی سایت در نجف آباد برای افرادی راه اندازی شده که به دنبال کیفیت و حرفه ایی ترین وبسایت ها هستند ، فعالیت هایی که در پروژه طراحی سایت در نجف آباد برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته شده ، شامل طراحی نرم افزار ، طراحی وبسایت به صورت حرفه ایی و با کیفیت ، سئو وبسایت ( بهینه سازی ) ، بازاریابی ایمیلی ، طراحی گرافیکی ، ساخت تیزر های حرفه ای تبلیغاتی و غیره میباشد .

طراحی سایت در نجف اباد
طراحی سایت در نجف اباد

مزیت های راه اندازی پروژه طراحی سایت در نجف آباد

اگر به دنبال بهترین کیفیت در طراحی وبسایت و نرم افزار های کامپیوتری هستید ، اگر بهترین اپلیکیشن های اندروید را میخواهید ، شرکت دیجی نوا با شما همراه است.

ما با راه اندازی پروژه طراحی سایت در نجف آباد ، برای شما عزیزان با مناسب ترین هزینه ، بهترین کیفیت را ارائه خواهیم کرد ، برنامه نویسان و مهندسین بسیار زبده و پیشرفته ایی در پروژه طراحی سایت در نجف آباد در حال فعالیت هستند و تا به امروز پروژه های بسیار زیادی را به اتمام رسانده اند .

امید است که پروژه طراحی سایت در نجف آباد ، برای تمامی کاربران و فعالان حوزه کامپیوتر مثمر ثمر واقع شده و بتوانید با استفاده از علم و توانایی ما ، کسب و کاری حرفه ایی و بینظیر حوزه اینترنت و کامپیوتر را شروع نمایید .

توضیحی کوتاه در مورد پروژه طراحی سایت در نجف آباد

همانطور که در نظر دارید ، امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی ، کسب و کار ها به سمت اینترنت گرایش یافته و افراد خیلی کمی از اهمیت بسیار بالای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خبردار هستند ، پروژه طراحی سایت در نجف آباد راه اندازی شد و افراد بسیار زیادی با استفاده از آن توانستند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نموده و به بهترین شکل ممکن آن را ارتقاء دهند ، شما میتوانید با استفاده از یک وبسایت منحصر به فرد و حرفه ایی که طراحان پروژه طراحی سایت در نجف آباد برای شما ایجاد میکنند ، کسب و کار خود را به صورت اینترنتی نیز گسترش دهید و کاربرانی را به صورت اینترنتی دریافت نمایید .

هنوز افراد بسیار زیادی به قدرت کسب و کار های اینترنتی و این حوزه ایمان باور ندارند ، اگر شما نیز از آن دسته افراد هستید ، فقط با چند سرچ ساده در اینترنت میتوانید بسیاری از کسب و کار های اینترنتی را مشاهده نمایید که به صورت حرفه ایی با کاربران بسیار زیاد از سراسر کشور در حال فعالیت و سود آوری هستند ، چندین سال دیگر این روند حتی بسیار حرفه ایی تر از امروز دنبال خواهد شد ، پس شک نکنید که با داشتن یک وبسایت بسیار حرفه ایی ، یا یک اپلیکیشن تمام عیار برای موبایل ، پیشرفت شما بیشتر خواهد شد و میتوانید سود آوری خود را به حداکثر برسانید ، شما دوستان عزیز میتوانید با استفاده از علم و تکنولوژی روز دنیا که برنامه نویسان و طراحان پروژه طراحی سایت در نجف آباد در اختیار شما قرار میدهند ، یک وبسایت بینظیر در اختیار داشته باشید و کسب و کاری حرفه ایی و شگفت انگیز را راه اندازی نمایید .

اهداف پروژه طراحی سایت در نجف آباد

در این قسمت ما قصد داریم تا به صورت کاملا شفاف و فوق العاده ، اهداف پروژه طراحی سایت در نجف آباد را برای شما عزیزان و همراهان همیشگی توضیح دهیم.

۱_ طراحی سایت در نجف آباد

اولین و مهمترین هدف پروژه طراحی سایت در نجف آباد ، طراحی بهترین وبسایت با استفاده از انواع تکنولوژی های روز دنیا برای شما کاربران عزیز میباشد ، متخصصین و برنامه نویسان حرفه ایی ما ، هر وبسایت با هر ویژگی خاصی که مد نظر داشته باشید را برای شما راه اندازی نموده و در اختیار شما قرار خواهند داد ، وبسایتی که تمام نیاز های شما را بر طرف خواهد کرد .

ویژگی بسیار مهمی که شامل حال شما عزیزان میشود ، قیمت بسیار مناسب آن در برابر یک وبسایت تمام عیار و بینظیر میباشد .

۲_ساخت نرم افزار های کامپیوتری در پروژه طراحی سایت در نجف آباد

از دیگر اهداف مهم پروژه طراحی سایت در نجف آباد ، ساخت نرم افزار های حرفه ایی کامپیوتری میباشد ، نرم افزارهای بینظیری مانند ، نرم افزار های حرفه ایی حسابداری ، نرم افزارهای طراحی و گرافیکی ، نرم افزارهای امنیتی و غیره .

هر نرم افزاری که شما مد نظر داشته باشید ، ساخت آن توسط متخصصین پروژه طراحی سایت در نجف آباد امکان پذیر خواهد بود ، هیچ محدودیتی در مقابل خواسته های شما وجود ندارد ، نیاز مورد نظرتان را به ما بسپارید تا بهترین کار را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

۳_ ساخت اپلیکیشن های موبایل در پروژه طراحی سایت در نجف آباد

دوستان عزیز شرکت دیجی نوا ، همانطور که در نظر دارید ، امروزه بسیاری از افراد با استفاده از تلفن های همراه پیشرفته خود ، فعالیت های بسیار زیادی را انجام میدهند ، به عنوان مثال ، فعالیت هایی مانند وبگردی ، استفاده از شبکه های اجتماعی ، بازاریابی و دیگر وارد ، یکی از این فعالیت ها ، استفاده از اپلیکیشن های مختلف برای موبایل میباشد ، اپلیکیشن هایی که کاربرد های بسیار زیادی داشته و در اکثر اوقات مورد استفاده قرار میگیرد .

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی ، اپلیکیشن ها نیز پیشرفته تر و کاربردی تر میشوند ، به نحوی که کاربر هر نیازی که داشته باشد را برآورده خواهد کرد .

ما در پروژه طراحی سایت در نجف آباد برای شما دوستان عزیز نوید دهنده یک شگفتی بسیار بزرگ هستیم ، شما میتوانید با استفاده از کادر مجرب و حرفه ایی ما در پروژه طراحی سایت در نجف آباد ، هر نوع اپلیکیشن با هر ویژگی که نیاز داشته باشید را سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن ، با بهترین هزینه برای شما طراحی شود .

هدف از این فعالیت ، ساخت اپلیکیشن های حرفه ایی و مطابق با علم و تکنولوژی روز دنیا میباشد ، ما به دنبال پیشرفت علم و فناوری و خدمت رسانی به مشتریان عزیزمان هستیم ، شک نداشته باشید که نیاز های شما برطرف شده و نظر شما به نحوه فعالیت ما جلب خواهد شد .

۴_ بهینه سازی ( سئو ) وبسایت در پروژه طراحی سایت در نجف آباد

یکی از بزرگترین اقدامات پروژه طراحی سایت در نجف آباد ، بهینه سازی فوق العاده وبسایت میباشد ، وبسایتی که به تیم ما سپرده میشود ، در عرض کمترین زمان ممکن ، در راس صفحه اول موتور های جستجوگر قرار خواهد گرفت ، کادر مجرب ما دارنده دعوتنامه های بزرگ از شرکت های بزرگ اروپایی و کانادا در زمینه سئو میباشند ، با قدرت تمام میتوانیم به شما دوستان عزیز مژده دهیم که شرکت دیجی نوا از بهترین متخصصین در زمینه سئو برخوردار میباشند .

سئو سایت در نجف اباد
سئو سایت در نجف اباد

۵_ساخت تیزر های تبلیغاتی در پروژه طراحی سایت در نجف آباد

از دیگر اهداف پروژه طراحی سایت در نجف آباد ، ساخت تیزر های تبلیغاتی فوق العاده حرفه ایی برای شما عزیزان میباشد ، اگر قصد دارید برای برند خاص و حرفه ایی خود ، یک تیزر تبلیغاتی بسیار زیبا که چشم هر بیننده ایی را به خود جذب کند ، داشته باشید ، تیم گرافیک دیجی نوا بهترین گزینه برای شما عزیزان خواهد بود .

ما با استفاده از بهترین نرم افزار های میکس و مونتاژ و طراحی ، بهترین نمونه کار ها را برای شما عزیزان ارائه خواهیم کرد ، نمونه کارهایی بسیار زیبا با حالت ها و افکت های متفاوت که بسیار حرفه ایی و منحصر به فرد طراحی و ساخته شده است .

دوستان عزیز شرکت دیجی نوا ، همانطور که مشاهده نمودید ، پروژه طراحی سایت در نجف آباد ، به صورت کلی ، تمامی خدمات نرم افزاری کامپیوتر را برای شما عزیزان فراهم نموده تا شما بتوانید تمام نیاز های خود را به بهترین شکل ممکن برطرف نمایید .

حال قصد داریم تا در ادامه مطلب به صورت کلی مباحثی که در پروژه طراحی سایت در نجف آباد به کار گرفته میشود را برای شما عزیزان توضیح دهیم ، با ما همراه باشید .

وظایف ما در پروژه طراحی سایت در نجف آباد برای کاربران

پروژه طراحی سایت در نجف آباد به چه دلیلی راه اندازی شده است ؟

شاید این سوال برای بسیاری از کاربران پیش آمده باشد که دلیل راه اندازی پروژه طراحی سایت در نجف آباد چیست ؟

دوستان عزیز ما برای پیشرفت شما عزیزان در علم و کسب درآمد تلاش میکنیم ، فرآیند فعالیتی ما به این طریق میباشد که در اولین گام متخصصین حرفه ایی ما نیاز های شما عزیزان را بررسی میکنند و طبق نظر و سلیقه شما ، یک وبسایت تمام عیار و حرفه ایی را طراحی میکنند ، دوستان عزیز این مژده را با قدرت به شما میدهیم که متخصصین ما از خلاقیت و ایده پردازی بسیار قدرتمندی برخوردار بوده و میتوانند به شما ایده های فوق العاده ایی را در راستای شغل و کسب و کارتان به شما بدهند که صد در صد برای شما سود آور و مثمر ثمر واقع خواهد شد .

در گام دوم وبسایت شما نیاز به بهینه سازی یا همان سئو قدرتمندی میباشد ، توجه داشته باشید که سئو یک عامل بسیار مهم در پیشرفت و افزایش حجم بازدید وبسایت شما میباشد ، اگر وبسایت شما از بهینه سازی خوبی برخوردار نباشد ، کسب و کار شما با شکست مواجه خواهد شد ، متخصصین حرفه ایی ما در پروژه طراحی سایت در نجف آباد ، به بهترین شکل ممکن بهینه سازی وبسایت شما را انجام داده و وبسایت شما در کمترین زمان ممکن در موتور های جستجوگر به بالاترین سطح محبوبیت خواهد رسید ، این امر موجب میشود تا حجم ترافیک یا همان میزان بازدید وبسایت شما افزایش یافته و سود بسیار خوبی عاید شما شود .

در گام سوم ، تبلیغات وبسایت شما میباشد که امری ضروری و بسیار مهم محسوب میشود ، همانطور که مد نظر دارید امروزه بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ برای تبلیغ از نحوه کسب و کار و برند خود ، تیزر های تبلیغاتی حرفه ایی را طراحی و در اختیار عموم قرار میدهند ، این عمل باعث میشود تا کسب و کار آنها مورد مشاهده کاربران قرار گرفته و با نحوه عملکرد آنها به خوبی آشنا شوند .

امروزه این شیوه تبلیغات مورد استقبال افراد جامعه قرار گرفته است ، پس در نظر داشته باشید که میتوانید از این سبک تبلیغ برای پیشرفت روز افزون کسب و کار خود استفاده نمایید .

متخصصین حرفه ایی ما در پروژه طراحی سایت در نجف آباد ، میتوانند برای شما دوستان عزیز ، بهترین تیزر های تبلیغاتی را طبق میل و سلیقه شما طراحی نموده و شما را برای یک بازاریابی فوق العاده قدرتمند آماده کنند .

همچنین شیوه های حرفه ایی تبلیغ نویسی و تبلیغات در وبسایت ها از دیگر تخصص های بینظیر ما میباشد که میتواند برای شما دوستان عزیز بسیار مفید و مثمر ثمر واقع شود .

دوستان عزیز ما به شما تضمین میدهیم ، کسب و کاری که برایتان راه اندازی میکنیم ، بسیار سود آور و حرفه ایی خواهد بود و باعث پیشرفت روز افزون شما خواهد بود ، در نظر داشته باشید که متخصصین حرفه ایی ما در پروژه طراحی سایت در نجف آباد ، موظف به ارائه بهترین کار با کیفیتی فوق العاده و حرفه ایی میباشند .

ساخت سایت در نجف آباد
ساخت سایت در نجف آباد

 

ویژگی های قالب سایت از نظر سئو

برای اینکه به اهمیت قالب سایت در سئو پی ببرید باید بگوییم که تنها یکی از عناصر موجود در قالب سایت، کدهای بخش هد سایت است، که اطلاعاتی مانند زبان سایت و ریسپاسیو بودن سایت را نگه داری می کنند، این اطلاعات نحوه خوانش موتورهای جستجو از سایت را میتوانند تغییردهند. بنابراین با اطمینان میتوان گفت قالب سایت از نظر سئو بسیارحائز اهیمت است.

قالب سایت چیست

با ورود نرم افزارهای مدیریت محتوا به بازار، قالب سایت از محتوای سایت جدا شد. طراحان سایت کدهای قالب را در فایل هایی نوشته، و این فایل ها محتوای سایت را از بانک داده فراخوانی می کنند.

قالب سایت تعیین کننده مکان قرار گیری عناصر سایت است. قالب سایت در نرم افزارهای مدیریت محتوا بصورت ماژولار طراحی میشود، یعنی یک صفحه، قالب هدر سایت را نگه داری می کند، یک صفحه قالب بخش محتوای صفحات را، صفحه دیگر قالب بخش ساید بار، و به همین ترتیب، برای هر قسمت سایت، یک صفحه وجود دارد، قالب کلی سایت هر کدام از این تکه ها را فراخوانی می کند. به این ترتیب برای طراحی قالب لازم نیست مدام کدهای خود را تکرار کنیم. مثلا میخواهیم قالبی متفاوت برای صفحه محصولات ایجاد کنیم، هدر سایت باید در این صفحه با صفحات دیگر یکی باشد. بنابراین در صفحه قالب برای بخش هدر دستور فراخوانی صفحه هدر را درج می کنیم، به این ترتیب میتوانیم کدهای خود را در خلاصه ترین روش ممکن ایجاد کنیم.

قالب سایت تعیین کننده تگ هایی مانند H1 وغیره در سایت است. بنابراین هنگام طراحی قالب سایت باید به نحوه بکارگیری این تگ ها دقت لازم را داشته باشید.

ویژگی های قالب سایت از نظر سئو

تفاوت صفحه و پست در قالب سایت اولین مسئله ای است که در سئو سایت در نجف اباد شما بسیار تاثیر میگذارد. صفحه اصلی سایت شما نمی تواند بصورت پست باشد. اگر اینطور است، سایت شما از نظر موتورهای جستجو یک وبلاگ در نظر گرفته میشود و نه یک سایت، این موضوع در رتبه گرفتن سایت شما در موتورهای جسجتو بسیار مهم است. بنابراین اولین قدم شما این است که برای صفحه اصلی سایت خود یک صفحه طراحی کنید. سعی کنید بیش از 70 درصد صفحات سایت همواره ثابت باشند. تعریف صفحه میگوید که صفحات دارای مطالبی هستند که بروز رسانی نمی شوند، بنابراین صفحات سایت خود را مدام بروز رسانی نکنید. بروز رسانی سایت باید در پست های شما انجام شود. برخی از سایت ها قسمتی از صفحه اصلی خود را به نمایش پست های بروز شده اختصاص میدهند. که تکنیک بسیار خوب و موثری برای جذب مخاطبان است و مشکلی هم از نظر سئو ندارد.

استفاده از سیستم کد نویسی HTML5

با ورود HTML5 بسیاری از تگ های جدید برای طراحی سایت اضافه شده اند. در این مورد ما شاهد دو خطای بارز در میان طراحان سایت هستیم : 1- طراحی با همان روش های قدیمی بجای استفاده از کد های HTML5 2- طراحی با کدهای HTML5 بدون استفاده از Doctype مناسب. هر دو این اشتباهات را باید کنار گذاشت. بزودی تمام سایت ها به HTML5 مهاجرت خواهند کرد. HTML5 خیلی بهتر از نسخه های قبلی با موتورهای جستجو ارتباط برقرار می کند. با استفاده از HTML5 احتمال بروز مشکل در سایت بسیار کمتر است. زیرا HTML5 بسیاری از خطا ها را هندل می کند.

اگر میخواهیم به موتور جستجو بگویید که در یک بخش از سایت یک مقاله وجود دارد، میتوانید براحتی با یک تگ HTML5 این مطلب را به اطلاع موتور جستجو برسانیم. اگر میخواهیم مطلبی را از سایتی کپی کرده و در سایت خود قرار دهیم، میتوانیم براحتی به موتور جستجو اعلام کنیم، که این متن با رفرنس به سایت اصلی کپی شده است. این مسائل منجر به این شده است، که امروزه برای بدست آوردن رتبه های بهتر در موتورهای جستجو سایت های بیشتری با HTML5 قالب خود را طراحی کنند.

تمام قسمت های سایت از Doctype تا سایر تگ ها را با سیستم HTML5 کد نویسی کنید. بخاطر داشته باشید که استایل دهی Css3 برای Html5 طراحی شده است و ممکن است در نسخه های قدیمی بدرستی کار نکند. با توجه به اینکه سرعت اینترنت امروزه بسیار بالاتر رفته است. کاربران سایت ها انتظار دارند که گرافیک متحرک بیشتری در سایت ببیند که با کمک CSS3 و canvas این امکان وجود دارد که با حداقل حجم، گرافیک های بسیار زیبایی در وب خلق کرد.

طراحی ریسپانسیو

این قالب سایت است که باید در هنگام نمایش در صفحه های مختلف تغییر شکل دهد. امروزه ریسپانسیو بودن به تنهایی کافی نیست. سایتها، امروزه تلاش می کنند که در گوشی ها و تبلت ها به زیبایی نمایش داده شوند. گاهی لازم است بخش هایی از مطالب سایت در گوشی ها حذف شود، تا کاربران با صفحه زیباتری روبرو شوند. طراحی منوی متفاوت برای گوشی ها و تغییرات گرافیکی مانند آن، از جمله مواردی است که امروزه یک ضرورت در طراحی قالب سایت ها است.

در این مقاله از ذکر مواردی مانند با جدول، سایت را قالب بندی نکنید، میگذریم. زیرا که این مسائل آنقدر تکرار شده اند که نیازی به تکرار مجدد نیست.

هنگام طراحی ریسپانسیو اگر از پلت فرم های آماده مانند بوت استرپ برای طراحی ریسپانسیو استفاده می کنید. باید مهارت لازم برای تغییر این کدها را داشته باشید. از بکاربردن فایل های استال دهی اضافه برای تغییر کدهای بوت استرپ بپرهیزید. افزایش حجم فایل های استایل دهی به ضرر سئو خواهد بود. میتوان با اصلاح کد های موجود تمام قابلیت های مورد نظر مشتریان را ایجاد کرد.

طراحی ریسپانسیو برای ابعاد کوچتر از 768px بزرگتر و مساوی 768pxو بزرگتر مساوی 992px و بزگتر از1200px بعنوان اصول ریسپانسیو در پلتفرم بوت استرپ شناخته میشوند، بهتر است که حد اقل این اندازه های استایل دهی مناسب داشته باشید. طراحی ریسپانسیو غالبا بصورتی انجام میشود، که اگر کاربر اندازه پنجره را کوچک کند نیز بخوبی با اندازه صفحه سایت تغییر شکل دهد.

رعایت اصول طراحی

عدم ایجاد کدهای تهی برای استایل دهی یکی از مواردی است که اهمیت بسیاری دارد. ایجاد کدهای DIV تهی برای استایل دهی به کدها امری است که تنها توسط مبتدیان انجام میشود و استفاده از چنین کدهایی به هیچ عنوان حرفه ای است.

رعایت حجم فایل

قالب سایت تعیین کننده تعداد عکس های یک قالب است. اندازه این عکس ها نیز در قالب تعیین میشود. بنابراین قالب سایت تعیین کننده حجم صفحات سایت خواهند بود. استفاده بیش از اندازه از تصاویر و ویدئو ها میتواند به کند شدن صفحات سایت منتهی شود.

دلیل اهیمت قالب سایت در سئو

هنگامی که موتورهای جستجو به سایت مراجعه می کنند، یک تصویر کلی از سایت، که شامل کدهای قالب و محتوا است را مشاهده می کنند. بنابراین کدهای قالب را جزئی از محتوای سایت در نظر می گیرند. رعایت اصول کد نویسی در قالب سایت باعث میشود که موتورهای جستجو بتوانند، با سایت ارتباط بر قرار کرده و کدهای سایت را استاندارد تشخیص دهند. یکی از ویژگی های Html5 ایجاد امکان استفاده از کدهای غیر استاندارد بصورت استاندارد است. که میتواند یک ویژگی حیاتی برای سئو سایت های طراحی شده باشد. اگر تازه کار طراحی سایت را آغاز کرده اید این ویژگی HTML5 باعث میشود که خطاهای شما باعث جریمه شدن مشتریان شما نگردد.

رعایت اصول کد نویسی قالب امروزه یک امر بدیهی است و تمام شرکت های حرفه ای طراحی سایت در نجف اباد این اصول را رعایت می کنند. ولی با توجه به اینکه تعداد اشخاصی که بدون داشتن تخصص لازم اقدام به طراحی قالب سایت می کنند. باید خاطر نشان کرد که شاید یکی از دلایل عقب ماندن یک سایت نسبت به رقبایش همین کدنویسی غلط در قالب سایت باشد. ما میدانیم که موتورهای جستجو عوامل زیادی را برای رتبه دهی به یک سایت در نظر می گیرند و هنگامیکه رقابت بر سر کلمه ای در گوگل بالا باشد رعایت کوچکترین نکات طراحی میتواند موجب دریافت رنک بهتر در گوگل توسط سایت ها گردد.

با توجه به اینکه تگ های عنوان بندی اغلب در قالب سایت تعیین میشوند، و اهمیت این تگ ها در سئو برای همگان مشخص است. هنگام طراحی قالب سایت باید به تبدیل کردن عنوان صفحات و پست ها به تگ H1 و استفاده درست از سایر تگ های عنوان بندی توجه داشت. باید خاطر نشان کنیم که در HTML5 قوانین عنوان بندی در قسمت های مختلف سایت تغییرات زیادی کرده است. رعایت این قوانین میتواند بر سئو سایت تاثیر مثبتی زیادی داشته باشد.

کد های جاوا اسکریپت و کتابخانه های آن مانند جی کوئری و یا آنگولار در قالب سایت نوشته میشوند. استفاده از این کدها باید با استاندارد های نرم افزار مدیریت محتوا هم آهنگ باشد. امروزه در بسیاری از سایت های متن باز که توسط اشخاص غیر حرفه ای نوشته شده اند، شاهد کد های جاوا اسکریپتی هستیم که بدلیل عدم رعایت استاندارد به درستی اجرا نمی شوند.

نتیجه گیری:

قالب سایت حاوی اطلاعات صفحه بندی سایت است و علاوه بر تعیین ظاهر سایت بر روی سئو سایت نیز تاثیر دارد. کد نویسی درست قالب سایت میتواند موجب افزایش سرعت بارگذاری سایت و شناسایی بهتر سایت به موتورهای جستجو شود. یک قالب استاندارد فاقد کدهای خراب و اضافه میباشد. یک قالب سایت استاندارد در انواع تبلت ها گوشی ها و پی سی ها و تلویزیون های هوشمند بدرستی نمایش داده میشود.

سئو سایت در نجف اباد

 

سئو سایت در نجف اباد

امروزه داشتن یک وب سایت برای کسب وکار شما کافی نمی باشد . شما باید در بین رقیبان دیده شوید و تعداد کاربران خود و در نتیجه فروش خود را افزایش دهید . شما با انجام فعالیت های مربوط به سئو سایت در اصفهان می توانید این مشکل را حل کنید . سئو یکی از یکی از کارهایی است که به شما کمک می کند در رتبه اول گوگل قرار بگیرید و دیده شوید و در نتیجه به هدف خود که افزایش فروش است برسید .

سئو چیست ؟

سئو مجموعه فعالیت هایی است که برای بهبود رتبه وب سایت خود در موتورهای جستجو انجام می دهید. فاکتورهای زیادی بر روی سئو یک سایت تاثیر دارد که می توان به کلمات کلیدی ، محتوا ، لینک ها و … اشاره کرد . گوگل برای رتبه بندی وب سایت ها از الگوریتم های خود مانند الگوریتم پاندا ، پنگوئن ، مرغ مگس خوار و…که هرکدام وظیفه خاصی را به عهده دارند استفاده می کند.

یکی از این الگوریتم ها که امروزه تاثیر فراوانی در رتبه بندی وب سایت شما دارد الگوریتم  Rank brain می باشد.
این الگوریتم رفتار کاربران را آنالیز می کند و بر طبق رفتار کاربران رتبه وب سایت شما را تعیین می کند . سئو کاران از روش های متعددی برای بهینه کردن سئو وب سایت شما استفاده می کند که می توان به طور خلاصه گفت یا از سئو کلاه سفید استفاده می کنند و یا از کلاه سیاه.

سئو کاران که از روش کلاه سفید استفاده می کنند تمام مراحل بهینه سازی سایت شما را طبق قوانین گوگل انجام می دهند. بهینه کردن سایت با استفاده از این روش زمان گیر می باشد اما هیچ موقع از طرف گوگل جریمه نمی شود و رتبه سایت از دست نمی رود .

اما سئو کلاه سیاه دور زدن قوانین گوگل است . سریع به رتبه دلخواه می رسید اما در این روش ممکن است گوگل شما را جریمه کند.

 

سئو سایت در نجف اباد
سئو سایت در نجف اباد

پیاده سازی سئو سایت در اصفهان دیجی نوآ

  . همانطور که گفتیم  سئو به دوروش سئو کلاه سفیدو سیاه انجام می شود ما تمام مراحل سئو سایت در اصفهان را طبق سئو کلاه سفید و اصولی انجام می دهیم تا هیچ موقع مورد جریمه گوگل قرار نگیرند .

مراحل انجام سئو سایت در اصفهان در دیجی نوآ

تحلیل و بررسی سایت :

در مرحله اول وب سایت شما را مورد بررسی و آنالیز قرارداده و کلمات کلیدی و هدف را مشخص می نماییم. از آن جایی که هرپروژه اهداف مشخصی درد متناسب ترین نوع بهینه سازی سایت برای وب سایت شما را انتخاب می کنیم .

مشخص نموده صفحات هدف :

بعد از آن که کلمات کلیدی را مشخص کردیم برای هر کلمه کلیدی صفحه فرود را مشخص می نماییم و آن صفحه را متناسب با کلمه کلیدی خود بهینه سازی می کنیم .

سئو داخلی وب سایت :

در این مرحله بر روی سئو داخلی سایت شما کار می شود . صفحات داخلی ، محتوا ، url  لینک های داخلی، عنوان صفحات در این مرحله بررسی و مطابق با اهداف شما بازسازی می شود .

سئو خارجی وب سایت :

در این مرحله برو روی سئو خارجی کار می شود . تبلیغ در شبکه های اجتماعی که یکی دیگر از تخصص های ما در شرکت دیجی نوآ است در این مرحله قرار دارد. همچنین فعالیت بر روی لینک ها نیز در این مرحله قرار دارد .

آنالیز سایت و گزارش سئو :

پیشرفت در سئو قابل اندازه گیری اسن . تیم ما در پایان هر ماه تمام فعالیت ها و رتبه هایی که در طول ماه بر روی کلمات کلیدی مشخص در گوگل به دست آوردید را در اختیارشمل قرار می دهد .

 

سئو سایت در نجف اباد

عیب یابی و رفع عیب سئو سایت در اصفهان :

اگر وب سایت شما مورد تهدید گوگل قرار گرفته است و رتبه سئو سایت در اصفهان شما دچار افت شده است جای نگرانی برای شما وجود ندارد . کارشناسان شرکت ما ضمن  عیب یابی و رغع مشکل سئو سایت شما جایگاه سایت شما را دوباره به همان جایگاه بر می گردانند و همچنین آن را ارتقا می دهند .

قیمت سئو سایت در اصفهان :

برای استعلام قیمت سئوسایت در اصفهان با کارشناسان فروش ما در تماس باشید

 

سئوکار کیست؟ سئو کار حرفه ای، کارشناس یا متخصص سئو کیست؟

سئو سایت در اصفهان

اگر از یک سئوکار بپرسید که شغل او چیست احتمالا دچار کمی مکث شده و در حال کلنجار با خود برای پرسش به سوال شما می شود. احتمالا بعد از اینکه جواب سوال شما را با جمله “من یک سئو کار هستم” بدهد، با نگاه عجیب شما رو به رو می گردد.

در بعضی مواقع نیز آنها ممکن است پاسخ ساده تری به این شکل به سوال شما بدهند: “من در زمینه برنامه ریزی سایت ها برای گرفتن رتبه بالاتر در گوگل فعالیت می کنم.

با این پاسخ بسیاری از افراد قانع شده و در ذهن خودشان این کار را بسیار جالب تصور می کنند.

اما موضوعی که در این گونه مواقع ذهن سئوکاران را درگیر می کند اینست که آیا آنها می بایست به همین پاسخ کوتاه اکتفا کنند یا موارد بیشتری را درباره سئو به طرف مقابلشان بگویند.

بسیاری از سئو کارها توضیح درباره کار خود را به یک مسئله چالش بر انگیز تبدیل می کنند. اما اگر همه ما خوب دقت کنیم می بینیم که هر کسی در هر شغلی که فعالیت می کند اگر بخواهد دقیقتر درباره کار خود توضیحاتی دهد، احتمالا همه ما که در آن کار سر رشته ای نداریم دچار سردرگمی می شویم و از یک جا به بعد اصلا متوجه حرف های طرف مقابلمان نخواهیم شد.

با این حال در صنعت سئو دو مسئله ارتباطات و شفافیت، بسیار مهم هستند. به همین خاطر می توان به طور واضحی به این سوال پاسخ داد: “سئو کار کیست ؟”

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به افراد کمک می کند تا محصولات و اطلاعات موردنظرشان را توسط  موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ به راحتی بیابند. یک سئوکار یا متخصص سئو با آنالیز و مطالعه در این باره به جستجوی مواردی می گردد که محبوبیت آنها در موتورهای جستجو در حال افزایش است و با اجرای استراتژی ها و اقداماتی سعی می کند که نتایج جستجو را برای یک سایت مشخص بهبود ببخشد.

هدف نهایی از این کار، افزایش سطح ترافیک وب سایت با استفاده از کلمات و موضوعات کلیدیست. به گونه ای که کاربر پس از ورود به سایت، جذب آن شده و در عین حال وب سایت نیز بر اساس الگوریتم های پیشنهادی گوگل طراحی شده باشد.

موتورهای جستجو همواره در حال تغییر هستند و سئوکار ها می بایست متناسب با آن اطلاعات خود را به روز کنند. در اینجا با استفاده از یک مثال ماهیت کار را به شما نشان خواهیم داد. به عنوان مثال کلمه کلیدی “SEO” را در نظر بگیرید. نتایج جستجو برای این کلمه در سال های گذشته به این شکل بود:

جستجوی Seo قدیم

در آن زمان (سال 2011) در رتبه یک و دو سایت های ویکی پدیا و گوگل قرار داشتند و بقیه نتایج جستجو نیز متعلق به آژانس های خدمات سئو بود. اما امروزه نتایج جستجو برای این کلمه کاملا متفاوت به نظر می رسد و به شکل زیر است:

جستجوی Seo جدید 1

و در ادامه به شکل زیر می باشد:

جستجوی Seo جدید 2

با یک نگاه متوجه می شویم که هیچ آژانس خدمات سئویی دیگر در بین نتایج صفحه اول قرار ندارد و در عوض جای خود را به سایت های آموزشی داده اند.

گوگل متوجه شد، افرادی که کلمه SEO را جستجو می کنند اغلب به دنبال کلیک بر روی سایت هایی هستند که اطلاعاتی را در این زمینه ارائه می دهند. بنابراین الگوریتم گوگل در این جهت تغییر یافت، به شکلی که پاسخگوی این خواسته کاربران باشد.

یک سئوکار حرفه ای می بایست قادر به شناسایی این تغییرات باشد، مفهوم آنها را درک کرده و استراتژی های جدید متناسب با آنها برای یک وب سایت وضع کند. به همین دلیل بسیاری از آژانس های خدمات سئو از این پس بود که به گسترش بخش وبلاگ و آموزش سئو خود پرداختند.

یک متخصص سئو یا کارشناس سئو دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

طراحی سایت در اصفهان

فاکتورهای زیادی برای رتبه دهی به سایت ها وجود دارد و درک اینکه کدام فاکتور بیشترین تاثیر را بر رتبه یک سایت مشخص دارد، کار بسیار سختیست. فعالیت یک متخصص سئو یا همان سئو کار، با صرفا چند ترفند و بک لینک در اینترنت خلاصه نمی شود. یک سئو کار می بایست همواره به دنبال کلمات کلیدی محبوب باشد و راه هایی را برای افزایش ترافیک سایت ایجاد کند. به دنبال این افزایش ترافیک نیز احتمال برخورداری از مشتری بیشتر می گردد.

بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو به معنی آگاهی از این فاکتور ها و راه اندازی تاکتیک های جدید و متناسب با آنهاست. با این حال با تغییر رویه کار موتورهای جستجو، دیگر نمی توان به روش های سئو قدیمی اتکا کرد. سئو مدرن چیزی بیشتر از اتکا به کلمات کلیدی و متا تگ هاست.

فاکتورهای زیادی وجود دارد که سئوکار ها می بایست بر آن مسلط باشند و این مسئله مهارت بالایی را می طلبد. اگر این موارد در سطوح پایین تری بخواهیم بیان کنیم، در حالت کلی یک متخصص سئو می بایست قادر به درک موارد زیر باشد:

  • چرا لینک ها مهم هستند
  • سئو داخلی چگونه بر رتبه صفحه تاثیرگذار است
  • سئو خارجی چگونه بر رتبه صفحه تاثیرگذار است
  • چرا تولید و بازاریابی محتوا برای هر نوع بازاریابی آنلاینی ضروریست
  • چگونه شبکه های اجتماعی بر روی سئو تاثیر گذارند
  • آیا تبلیغات کلیکی ارزش هزینه کردن دارند؟
  • چگونه از روش های مدرن مانند سئو ویدئو می بایست استفاده کرد؟

ما سعی کرده ایم همه اینها را در شرکت دیجی نوآ برای شما عزیزان اماده سازی کنیم.